Home

Įmonių katalogų reikšmė

2012-07-29

www.de2.lt

Reklamos savitarna de2.lt

Anksčiau įmonių katalogai atliko interneto paieškų sistemų darbą, suklasifikuodavo įmones pagal veiklos sritis pvz. statyba, medicina ir t.t. Katalogo lankytojas galėdavo lengvai surasti statybos įmones vienoje vietoje su jų rekvizitais ir informacija apie įmonę. Jeigu atkreipsite dėmesį į lankytojų atverstų puslapių skaičių, daugumos katalogų, šis vidurkis yra tik 2,1 – 2,4 puslapio. Kitaip tariant, tai buvo paprasta įmonių duomenų kaupykla ir jokiu būdu tai nebuvo ir šiuo metu negalima vadinti įmonių reklama. Kodėl negalima vadinti reklama? Ar įsivaizduojate tokį pasiūlymą reklamai: sumokėkite pinigus, o mes padarysime stendą su Jūsų įmonės reklama ir laikysime jį savo sandėlyje. Jeigu kas norės, galės atvykti pažiūrėti Jūsų ir kitų įmonių reklaminių stendų ir gal kas iš jų taps Jūsų klientu.
Reklama yra čia, reklamos savitarnos kataloge www.de2.lt Kada svetainės lankytojai dažnai mato įmonių logotipus, ir ateityje gali prisiminti matytą vaizdą bei renkantis reikalingą įmonę ar prekę gali būti suteiktas pirmumas būtent tai įmonei ar prekei. Vien dėl to, kad prisimins Jūsų įmonės ar prekės logotipą. Svetainės lankytojai ne tik ieško įmonių, bet naudojasi paslauga nemokami skelbimai, nemokamas SMS siuntimas, ieško straipsnių, žaidžia žaidimą ,,logotipas“.
Svetainės www.de2.lt dizainas paprastas siekiant, kad įmonių logotipai nesusilietų su svetainės dizainu. Nėra ir netikėtai iššokančių reklamų, kad jos neužgoštų kitų įmonių, kurios reklamuojasi www.de2.lt svetainėje. Jeigu norite patalpinti reklamą, spauskite čia

Šiuo metu visą darbą už katalogus atlieka modernios interneto paieškos sistemos. Jeigu ieškote tam tikros veiklos įmonių  tai jas suklasifikuotas jau ir rasite internete.

Dabar įmonių katalogai dar reikalingi:

Įmonėms kurios ieško užsienio partnerių . Tai katalogai yellow pages ir juose būti tikrai verta.

Įmonėms neturinčioms internetinės svetainės. Tačiau tuos pinigus, kuriuos reikia mokėti įmonių katalogo administratoriams, tikslinga skirti internetinės svetainės sukūrimui.

Įmonėms kurios lankosi, kad pasirinktų el.pašto adresų kuriais vėliau siuntinėja savo verslo pasiūlymus kitoms įmonėms. Ir manoma, kad jie sudaro pagrindinį lankytojų skaičių, tačiau iš to jokios naudos įmonėms esančioms kataloge.

Asmenims ar įmonėms atliekančioms mokslinius tyrimus ar renkančių statistinius duomenis.

Suprantama, kad yra ir vartotojų kurie mieliau naudojasi įmonių katalogais ieškodami tam tikros veiklos reikalingos įmonės ir tampa įmonės klientais. Bet manoma, kad ateityje tokių lankytojų skaičius tik mažės.

Naujiena. Įmonės esančios įmonių reklamos kataloge turi galimybę be papildomo mokesčio prekiauti e – parduotuvėje DE2.LT

Kviečiame naudotis kitomis paslaugomis: NEMOKAMI SKELBIMAI | ĮMONIŲ KATALOGAS | E – parduotuvė DE2.LT

Parašykite komentarą

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: